תנאים ותעריפים: מבצע למחזיקי כרטיס פועלים וונדר

לקוחות פועלים וונדר יוכלו להוריד הטבה לזוג כרטיסים רגילים לסרט ברשת פלאנט, תקף למימוש בכל ימות השבוע כולל חגים, או הטבה לכרטיס יחיד לסרט רגיל ברשת פלאנט. הזמנת כרטיסים דרך האתר או האפליקציה של פלאנט כרוכה בתוספת של 4.5 ₪ לכרטיס (9 ₪ לזוג כרטיסים)

מימוש קוד אחד בעסקה. הכרטיס אינו תקף לסרטי תלת מימד, IMAX,4DX, SCREEN X, אולמות ה - VIP, מופעים, הצגות והקרנות מיוחדות. הכרטיס לא תקף באולמות מיוחדים, אך ניתן לשדרוג בתוספת תשלום בהתאם למחירון החברה הכתוב בטבלה מטה.  לא כולל שדרוג ל-VIP.

לידיעתכן.ם - לפני תחילת הסרט מוקרנות פרסומות וקדימונים. ניתן לבטל את הזמנתכם  15 דק' אחרי מועד הרכישה, ולא יאוחר מ-6 שעות ממועד ההקרנה. מימוש הכרטיסים בקופות/אתר/אפליקציה של בית הקולנוע בהצגת קוד שובר. למימוש ההטבה באתר הקולנוע יש לשנות את סוג אמצעי התשלום ל- Poalim Wonder ולהזין בשדה מספר כרטיס את הקוד שהתקבל באישור ההזמנה. במימוש הכרטיס דרך אתר או האפליקציה של פלאנט תהיה תוספת 4.5 ₪ לכרטיס (9 ₪ לזוג כרטיסים) או כפי שיהיה במועד המימוש. ניתן לממש את הקוד הזוגי להקרנה אחת בלבד (עסקה אחת בלבד). כל גיל חייב בכרטיס. בית העסק נגיש לבעלי מוגבלויות.

תעריפי התוספת עבור שני כרטיסים הינם כפי שמופיעים בטבלה מטה: 

סוג כרטיס

סכום תוספת-קופה

סכום תוספת -אינטרנט

כרטיס דו ממד רגיל

0

9

תלת ממד לא כולל משקפיים

5

14

תלת ממד כולל משקפיים

13

22

IMAX דו ממד

10

19

IMAX תלת ממד לא כולל משקפיים

20

29

IMAX תלת ממד כולל משקפיים

30

39

DX4 דו מימד

31

40

ScreenX

15 24